ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

773984007

info@golfuk.cz
Vážení kolegové, toto je nabídka pro ty z Vás, kteří si správou internetových stránek chtějí přivydělat.

Náš server zavedl pro Vás tzv. systém dealerských provizí, pomocí kterého se dá přijít ke slušnému výdělku. Jak vše funguje?

Je to velmi jednoduché:
zaregistrujete se do systému a systém Vám automatiky okamžitě otevře účet. na svou stránku umístíte html odkaz, může to být textový odkaz, banner, ikonka, nebo nás můžete přímo zařadit do položek Vašeho menu pokud návštěvník Vašich stránek klikne na odkaz a v našem obchodě, nakoupí bude Vám systémem automatiky vypočítána provize 0% po zaplacení částky zákazníkem.

PRAVIDLA:
Odkaz na golfuk.cz - ESHOP může být libovolný níže uvedený kód, nebo textlink a musí obsahovat Vaše ID. Nebo můžete odkaz na náš shop zabudovat do Vašeho menu a vydávat jej za součást Vašich stránek. Zvýšíte tím kompletnost Vámi nabízených služeb.

Místo xxx zadáte své ID čísloTaké můžete využit odkazu v tomhle tvaru:


Naše firma vyplatí provizi ve výši 0% z celkové ceny objednávky. Provize je na vyžádání v administrační části. Pokud Vaše provize na kontě činí více jak 500,- Kč, bude částka poukázána na Váš účet, nebo bude vystavena poštovní peněžní poukázka na částku, která odpovídá stavu Vašeho konta. Pokud je částka na kontě na konci měsíce nižší než 500Kč, budeme s platbou čekat dokud tuto částku nedosáhnete, nebo nezrušíte registraci u naší firmy. Stav Vašeho konta budete mít možnost sledovat na stránce, která Vám bude přidělena rovněž po zařazení do systému.

Našim členům výslovně zakazujeme rozesílání nevyžádaných e-mailových zpráv (tzv. spamu) obsahujících jakoukoliv zmínku o serveru golfuk.cz - ESHOP. Případné podvodné aktivity, nebo porušení některého z bodů našich pravidel, má za následek okamžité vyřazení ze systému bez nároku na provizi naspořenou na kontě.

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Golf UK s.r.o.
Čsl. armády 220
59202 Svratka
IČ: 17290261, DIČ: CZ17290261

tel.: 773984007

info@golfuk.cz

Přihlášení