ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

773984007

info@golfuk.cz

GARMIN EPIX PRO SAPPHIRE TITAN/WHITE SILICONE BAND  - zvětšit obrázek

sleva 16 %

GARMIN EPIX PRO SAPPHIRE TITAN/WHITE SILICONE BAND

010-02582-21

Prémiové hodinky Garmin epix PRO Sapphire v sobě kombinují sportovní a outdoorové funkce, zářivý AMOLED displej a vysokou výdrž baterie.… Zobrazit celý popis

24 990.00 Kč, Sleva 16 %

20 990 Kč s DPH
17 347 Kč bez DPH

0 ks skladem do 2-3 dnů

ks

  • Výrobce: GARMIN
  • Záruka 24 měsíců

GARMIN EPIX PRO SAPPHIRE TITAN/WHITE SILICONE BAND

Prémiové hodinky Garmin epix PRO Sapphire v sobě kombinují sportovní a outdoorové funkce, zářivý AMOLED displej a vysokou výdrž baterie. Stanou se skvělým společníkem každého vašeho dne, kdy vám dovolí užít si každé dobrodružství naplno.

Celodenní monitoring zdravotních funkcí
Chytré funkce a zobrazení notifikací ze smartphonu
Všestranné sportovní a outdoorové funkce
Nová generace satelitního GNSS přijímače
Podrobné navigační mapy, navigace po trase
Až 16denní výdrž v režimu chytrých hodinek

Garmin epix PRO Sapphire hodinky jsou vybaveny vysoce jasným dotykovým AMOLED displejem o velikosti 1,3″, který vám umožní sledovat údaje i na přímém slunci. Dva módy nastavení zobrazení vám pak umožní mít trvale zapnutý displej nebo displej, který zhasíná při nečinnosti. Ovládání hodinek je navíc velmi jednoduché – došlo zde ke spojení ovládání tlačítky a dotykovým displejem. Vysoká kvalita použitých materiálů a jejich zpracování vám navíc umožní používat hodinky jak v náročném prostředí, tak i v běžném životě.

Hodinky vám nabídnou spoustu užitečných funkcí, které vám umožní žít tak, jak jste si to vždycky přáli – zdravěji. Sledují celkové zatížení vašeho organismu pomocí funkce Stress Score. Vyhodnocují vyvážení zátěže a regenerace organismu v průběhu celého dne – funkce Body Battery. Poskytnou vám přehled o srdečním tepu, dechové frekvenci i nasycení krve kyslíkem. Zaměřit se můžete i na denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. V noci hodinky sledují a vyhodnocují váš spánek.

Hodinky vás navíc sami provedou cvičením díky přednastaveným animovaným a to není rozhodně vše.
Funkce Garmin Coach
Předpověď výsledků
Funkce PacePro
Měření VO2 Max
Metriky výkonu
Funkce Real-Time Stamina
Tréninky HIT
Denní doporučení tréninků
Regenerační asistent
Jízda na horském kole
Lyžování a skialpinismus
Běžecké lyžování
Surfování na vlnách

Podrobné mapy a navigační funkce

Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat. Na svém výletě se neztratíte díky vestavěnému satelitnímu přijímači kompatibilního s více satelitními systémy (GPS, GLONASS, GALILEO). Přístup k topografickým mapám TopoActive z celého světa poskytuje možnost orientace nad podrobnou mapou na displeji hodinek. Pomocí Wi-Fi připojení můžete snadno instalovat a aktualizovat mapy a software i bez počítače. Předinstalované jsou i lyžařské mapy SkiView, které poskytnou zákres, názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek pro více než 2.000 ski resortů na celém světě. Společně se sportovními lyžařskými profily jsou tak ideálními hodinkami na hory a lyže. V hodinkách naleznete také více jak 42000 map golfových hřišť.

Aklimatizace

Tento doplněk ukazuje aktuální nadmořskou výšku, dále aktuálně aklimatizovanou výšku a také související hodnotu pulzního oxymetru, srdečního tepu a dechové frekvence. Získáte tak přehled o tom, jak se tělo přizpůsobuje změnám nadmořské výšky nebo teploty.

Funkce ClimbPro

Funkce ClimbPro poskytuje podrobné informace a statistiky o výškovém profilu naplánované trasy. Funkce rozdělí trasu na jednotlivá stoupání a u každého z nich poskytne v reálném čase podrobné informace, včetně zbývajících metrů do vrcholu kopce.

Samozřejmostí jsou klasické Smart funkce, které využijete při sportování i běžném životě. Hodinky jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy iOS a Android a po spárování vám na svém displeji informují o příchozích voláních, SMS a dalších notifikacích. Z displeje hodinek můžete ovládat hudební přehrávač v telefonu a díky podpoře off-line poslechu streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné) můžete poslouchat hudbu z hodinek i bez telefonu. Na svém zápěstí můžete také sledovat informace o předpovědi počasí. A v případě, kdy hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, odešlou nouzovou zprávu na zadané kontakty.

Další skvělé funkce

Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám.
Garmin Connect IQ platforma vám umožní do hodinek doprogramovat a dohrát obsah, jako jsou vzhledy hodinek, datová pole a různé aplikace zaměřené nejen na sport a zdraví.
Denník Garmin Connect schraňuje na jednom místě veškeré informace o absolvovaných trénincích, svém zdraví a kondici. Garmin Connect je k dispozici jako mobilní nebo webová aplikace a je k dispozici zdarma.
Hodinky nabízí výdrž až 16 dní provozu v režimu chytrých hodinek a až 42 hodin v režimu plnohodnotného GPS záznamu na 1 nabití.

Chytrý správce napájení umožňuje sledovat, jak různá nastavení a režimy ovlivňují výdrž baterie hodinek. Zbývající výdrž se navíc zobrazuje ve dnech a hodinách, abyste přesně věděli, kolik času vám zbývá do dalšího nabití.

Klíčové vlastnosti

Chytré hodinky. Celodenní monitoring zdravotních funkcí. Chytré funkce. Všestranné sportovní a outdoorové funkce. Nová generace satelitního GNSS přijímače. Podrobné navigační mapy, navigace po trase. Až 16denní výdrž v režimu chytrých hodinek. AMOLED displej, průměr 1,3 mm. Stupeň voděodolnosti 10 ATM. Sledování srdečního tepu, frekvence dýchání, spánku, nasycení krve kyslíkem.

Garance nejlepší ceny

Našli jste u autorizovaných prodejců lepší cenu na identický produkt se stejnými parametry (stejná velikost, barva, loft atd.)?
Napište nám, cenu konkurence překonáme!

Prodáváme pouze originální zboží od oficiálních distributorů.

    Opište tento kontrolní kód

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Golf UK s.r.o.
Čsl. armády 220
59202 Svratka
IČ: 17290261, DIČ: CZ17290261

tel.: 773984007

info@golfuk.cz

Přihlášení